Stanovačka 5.AMinulý týden jsme prožili netradiční společné odpoledne i večer…
Stanovačka 5.A Minulý týden jsme prožili netradiční společné odpoledne i večer na zahradě. Nejdříve bylo potřeba postavit stany a potom jsme si mohli začít užívat přírody. Teplé počasí nám umožnilo věnovat se různým hrám v přírodě, pohoupat se na houpačce nebo si jen tak polenošit ve stanu. Nejlepší byla stezka odvahy. Museli jsme čekat, až se setmí a potom jsme si prošli stezku lesem. Někteří sami, jiní po dvojicích. Bylo to moc zábavné. Nakonec jsme přespali ve stanech.. Pro některé to byla první zkušenost se stanováním. Všichni jsme si to báječně užili. Bylo to pěkné zakončení školního roku a vlastně celého 1.stupně….