V MŠ Dolní jsme se rozloučili s našimi milými předškoláky. Odpolední zahradní…
V MŠ Dolní jsme se rozloučili s našimi milými předškoláky. Odpolední zahradní slavnost v tématu Děti světa byla nádhernou tečkou za celým školním rokem. Naši malí cestovatelé nás provedli světem – od divokého západu s vystoupením malých kovbojů, jízdu patrovým autobusem uličkami Londýna, až po návrat domů, kde se představil folklorní kroužek Radhoštěk s valašským pásmem. Byl to den plný radosti, her a společných chvil – nechyběl skákací hrad, smích, ani opékání u ohně. Našim budoucím školákům přejeme, ať je v první třídě čeká spousta krásných zážitků, nových kamarádů a radosti z objevování. Budete nám chybět