Školní družina

 
 
Aktuality

Vážení rodiče,

vzhledem ke koronavirové situaci, proběhne vánoční jarmark ŠD on-line. Naše výrobky i výrobky Vás rodičů, najdete na : druzina-stastnych-deti.webnode.cz. U každé fotografie naleznete číslo výrobku a jeho cenu. V případě, že pod fotografií uvidíte napsáno „PRODÁNO!“, již nelze výrobek objednat. Objednávku vytvoříte následujícím způsobem:

Na email druzinastastnychdeti@seznam.cz odešlete objednávku, ve které uveďte čísla jednotlivých výrobků, jméno dítěte a oddělení ŠD.

Výrobky budou předány dítěti nebo si je můžete vyzvednou u vchodu do ŠD. Prosím noste přesnou částku.

Jarmark bude spuštěn dne 22.11.2021 v 15:00 hod.

Ukončení prodeje bude v pátek 3.12.2021 v 16:30 hod. nebo do vyprodání zásob. Ze srdce děkujeme za Váš nákup.
 
 

Vzhledem k dané situaci není možné vyzvedávat děti ze ŠD přímo z daného oddělení, je nutné zazvonit na oddělení svého dítěte, říci jméno a příjmení a vychovatelka vám dítě pošle dolů ke dveřím. V případě, že dítě vyzvedává jiná pověřená osoba, je nutné, aby dítě znalo pověřenou osobu a poznalo ji na monitoru od zvonku. V případě, že rodič bude potřeovat hovořit s vychovatelkou daného oddělení či vedoucí školní družiny, musí si předem domluvit termín schůzky, a to nejdříve od 16:00 hod. po tel. domluvě či e-mailu.

 

Naše neoficiální webevé stránky školní družiny jsou opět aktivní. Načerpejte nové zážitky a zahrejte si zábavné hry. Budeme se těšit na vaše zpětné vazby. 

https://druzina-stastnych-deti.webnode.cz/ 

 

Dokumenty ke stažení:

 

 

Charakteristika školní družiny

Školní družina je významným zařízením pro výchovu mimo vyučování. Posláním školní družiny je zajištění zájmové a odpočinkové činnosti žáků. V letošním školním roce navštěvuje družinu 120 dětí z 1. - 4. ročníků.

Provozní doba školní družiny

Ráno: 6:00 – 7:40 hodin
Odpoledne: 11:40 – 16:30 hodin

Při odpoledním zaměstnání vychovatelky s dětmi pracují v pěti okruzích zájmové činnosti - turistická, sportovní, výtvarná, pracovní a přírodovědná. Aby tato činnost družiny mohla být plnohodnotně realizována, jsou časově omezeny odchody dětí ze školní družiny v době od 13.30 do 15.00 hodin.

Skladba zaměstnání se uzpůsobuje počasí, zájmům dětí a školy.

Pedagogické obsazení a kontakty

1. oddělení: Jana Fabíková
2. oddělení: Naděžda Reková
3. oddělení: Ivana Ježová
4. oddělení: Andrea Tomšejová andrea.tomsejova@skolafren.cz

Telefony: 595 532 674, 604 221 261

Pravidla pro přijímání žáků

Do školní družiny jsou přijímáni žáci 1. – 5. tříd. Přednostně budou přijímáni žáci z 1. - 2. ročníků, dojíždějící žáci a sourozenci. O zařazení žáka do školní družiny rozhoduje ředitel školy. Do školní družiny budou žáci přijímáni pouze na základě řádně vyplněné a podepsané přihlášky. Veškeré změny týkající se dítěte (např. zdravotní stav, změna telefonního čísla rodičů, odchody...) aktualizujte, prosím, písemnou formou.

Poplatek za školní družinu

Je 120,- Kč za měsíc. Platbu za školní družinu zasílejte na účet školy: č. ú. 6000837801/0100 . Ve výjimečných případech můžete poplatek uhradit v hotovosti na sekretariátu školy. Poplatek je splatný do 18. dne každého měsíce.

Vyzvedávání dětí je možné do 13:30 nebo od 15:00 hod. a to z důvodu řízené činnosti ŠD. Děkujeme za pochopení.

 

 


Aktuality - akce