Pedagogové

obecná emailová adresa vyučujících: jmeno.prijmeni (zavináč) skolafren.cz

2. stupeň

1. Mgr. Adamčíková Kamila M, F, PV vč. Světa práce třídní učitelka VI. C, výchovný poradce
2. Mgr. Blažek Martin M, INF, CH třídní učitel IX.A
3. Mgr. Fišerová Petra M, CH třídní učitelka VII. D
4. Mgr. Gajdušková Dagmar ČJ, NJ třídní učitelka VII.C
5. Mgr. Gurášová Jana Č,D, PV, Seminář ČJ třídní učitelka VII.B
6. Mgr. Hanzelka Milan Z, INF, TV třídní učitel VI. 
7. Mgr. Hýl David Č, D, OV, TV  
8. Mgr. Chalupová Kateřina M, F, D, INF třídní učitelka VII.B
10. Mgr. Koláček Jiří TV, PV, PČ, INF, Pohybové hry  
11. Mgr. Krygelová Jolana PŘ, CH, TV, PV,  třídní učitelka IX.C
12. Mgr. Kučová Zita AJ, HV třídní učitelka VII. A  
13. Mgr. Machková Alena AJ, RJ, OV, Konverzace AJ  
14. Mgr. Majer Martin M, Z zástupce ŘŠ pro 2. st.
15. Mgr. Veličková Michaela ČJ. OV  třídní učitelka VIII. A
16. Mgr. Pítrová Veronika AJ, D, PV třídní učitelka VIII.C
17. Mgr. Rárová Markéta AJ, D, Konverzace AJ třídní učitelka IX.B
18. Ing. Stieborský Josef Z, Základy ekonomiky ředitel školy
19. Mgr. Střalková Lenka PŘ, CH, TV, Pohyb. hry  
20. Mgr. Svobodová Adéla OV, TV  
21. Mgr. Šenkeříková Markéta VV, HV  
22. Mgr. Švrčková Hana M, F, PV  
23. Mgr. Zemanová Michaela ČJ, NJ  

1. stupeň

1. Mgr. Bialková Monika 1. stupeň třídní učitelka II. B
2. Mgr. Bražinová Radka 1. stupeň třídní učitelka III. B
3. Mgr. Golová  Bára 1. stupeň třídní učitelka II. A
4. Mgr. Grabovská  Alexandra 1. stupeň třídní učitelka V. A
5. Mgr. Křenková Blanka 1. stupeň třídní učitelka V. B
6. Mgr. Lubojacká Renata 1. stupeň třídní učitelka I. A
7. Mgr. Matušová Radmila 1. stupeň zástupkyně ŘŠ pro 1. st.
8. Mgr. Plasgurová Yvona 1. stupeň třídní učitelka IV.A
9. Mgr. Ryšková Kristýna 1. stupeň třídní učitelka II. C
10. Mgr. Skřečková Jitka 1. stupeň, SPP třídní učitelka I. C + metodik prevence
11. Mgr. Stavinohová Andrea 1. stupeň třídní učitelka IV. B
12. Mgr. Uhlářová Dagmar 1. stupeň třídní učitelka III. A
13. Mgr. Zrubková Miroslava 1. stupeň, AJ, SPP třídní učitelka I. B
14. Mgr. Babincová  Jana TV, PČ, INF  

 

        

 Asistentky pedagoga

                      Halamíková Iva

                      Fabíková Jana

                      Prokopová Alena

                      Řezníčková Sylvie

                      Sobotíková Helena

               Bc.  Študentová Andrea

               Mgr. Vočková Jarmila

 

Školní psycholog

                    Šárka Jurochová, Ph.D.