xxx

Rozloučení žáků 9.C s prvňáčky 1.BV úterý 23.6.2026 se k nám do 1.B přišli…

Rozloučení žáků 9.C s prvňáčky 1.B V úterý 23.6.2026 se k nám do 1.B přišli rozloučit deváťáci z 9.C Po celý školní rok nám byli oporou. Nejdříve nás provázeli celým prvním týdnem v září na začátku školního roku. Učili nás nosit velké tácky na oběd v jídelně. Přidali se k nám při slavení svátku Halloween a na Vánoce jsme od nich dostali třídního maskota – medvídka. Vzhledem k tomu, že jsou již v deváté třídě a končí jim studia na základní škole, přišli se rozloučit i s námi. Prvňáčci vlastnoručně vytvořili a napsali přáníčko pro každého deváťáka. Na oplátku žáci z deváté třídy napsali dopis pro nás a také nám přinesli krásné dárečky. Budeme na ně velice vzpomínat a přejeme jim úspěšné studium na vybrané škole. Společnou chvíli jsme si užili zábavou. Proběhl závod se skákajícími žabkami. Následně jsme soutěžili, kdo uhodne více hádanek. Byla to opět příjemná chvilka ve společnosti našich deváťáků. Děkujeme jim a jejich paní učitelce Lence Střálkové za jejich péči, dárky a podporu.

Fotogalerie