xxx

V úterý 23.6.2026 uspořádala paní učitelka pro své žáky 2.C a jejich rodiče…

V úterý 23.6.2026 uspořádala paní učitelka pro své žáky 2.C a jejich rodiče sportovní klání v sokolovně. Tři náhodně složená družstva dětí a rodičů plnila různé úkoly. Kromě sportovních soutěží jsme procvičili abecedu, matematickou posloupnost či barvy. Všichni jsme se náramně bavili. Nakonec jsme společně poseděli u dobrot, které rodiče přinesli. Děkuji rodičům za dva roky krásné spolupráce a přeji jim i dětem hodně zdaru do dalších let.