Rozloučení s 5.BDnešní krásný, teplý a sluncem zalitý den si užili všichni…
Rozloučení s 5.B Dnešní krásný, teplý a sluncem zalitý den si užili všichni páťáci z naší třídy v Rožnově pod Radhoštěm. Navštívili jsme Jurkovičovu rozhlednu, odkud jsme se pokochali krásami přírody a nádhernými výhledy do širokého okolí. Cesta zpět nás vedla lesní cestou a my jsme se přesunuli do „Campu Rožnov“, kde si děti dopřávaly zábavu od skákání na trampolínách, přes plavání v bazénu a po výborném obědě ještě dostaly zmrzlinu. Zbytek našeho společně stráveného času jsme pobývali v kuželně, kde jsme všichni hráli bowling. Na to, že většina dětí se s tímto druhem sportu setkala poprvé, byli všichni moc šikovní. Celý den jsme si všichni skvěle užili a spokojeni jsme se vraceli domů. Milí páťáci, děkujeme vám za všechny společné chvíle, za radost, energii i nezapomenutelné zážitky. Přejeme vám odvahu zkoušet nové věci, dobré přátele kolem sebe a mnoho úspěchů na 2. stupni.