Poslední dny školního roku se ještě naše 4.A a 4.B vydaly na školní výlet.…
Poslední dny školního roku se ještě naše 4.A a 4.B vydaly na školní výlet. Cílem byl levandulový statek v Bezděkově, papírna ve Velkých Losinách a čokolaterie. Po omamném zážitku mezi levandulemi jsem šli zjistit, jak vzniká ruční papír, který si na konci mohl každý také vyrobit a den jsme zakončili ochutnávkou sladkých dobrot. Tímto jsme se rozloučili se školním rokem a teď už se směle můžeme vydat vstříc prázdninovým zážitkům .