Parádní závěr roku v 7.B!I přes velké horko vyrazila třída 7.B ve středu 24. 6…
Parádní závěr roku v 7.B! I přes velké horko vyrazila třída 7.B ve středu 24. 6. na společné zakončení školního roku. Čekalo nás opékání špekáčků, zhodnocení uplynulých měsíců, fotbalový zápas a na osvěžení skvělá vodní bitva. Den jsme si moc užili! Velké poděkování patří panu starostovi za poskytnutí dřeva na oheň a špekáčků pro zapomnětlivé žáky. :-) Moc si Vaší pomoci vážíme!!