VIII. B . . . . . Mgr. Jana Gurášová

 

Den otevřených dveří Gymnázia a Střední průmyslové školy elektrotechniky a informatiky

 

 Ve čtvrtek 24.11 2022 se všechny osmé ročníky zúčastnily Dne otevřených dveří na gymnáziu a vybraní žáci exkurze na průmyslové škole.

          Já jsem se osobně zúčastnila Dne otevřených dveří na gymnáziu. Dostali jsme dva průvodce, studenty, kteří jsou již v maturitním ročníku.  Šla s námi ještě paní učitelka Markéta Šenkeříková. Nejdříve nám řekla paní ředitelka všechny informace k přijímacím zkouškám a ke škole jako takové.

 Mezi první učebny, které jsme navštívili, patřila jazyková učebna. V ní byly připraveny různé aktivity, např. názvy měst česky a německy a obrázky, které jsme museli k sobě přiřadit.

 Další byla například chemická učebna, kde nám byly předvedeny pokusy, některé jsme si mohli i vyzkoušet. Mezi ně patřil pokus s neviditelným písmem, jenž se dal odhalit pomocí citrónu.

 Poté jsme se šli podívat na pěvecký sbor, který měl zkoušku na vystoupení. Nakonec jsme skončili u stánku s fotkami a článkem o Dánsku, kde se byli studenti na pár dní podívat.

 Na Dni otevřených dveří se mi líbilo, protože to měli udělané zábavnou formou a zároveň jsem se tam dozvěděla spoustu zajímavých informací.

 

                           Sofie García Nieto

 

 

 

 

 

V hodině konverzace v anglickém jazyce jsme měli možnost promluvit si s rodilým mluvčím Linxem, který pochází z JAR.Nejenže jsme konverzovali v angličtině, ale docela jsme se i pobavili- tématem byl Halloween.

 

 

 

 

Pár fotek z laboratorních prací z chemie v pátek 21.10.2022 !!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vítejte na počátku nového školního roku 2022/2023.

Ten začal netradičně školním výletem.

Cyklistický kurz 2022

 Ráda bych se podělila o zážitky z cyklistického kurzu, kterého jsme se zúčastnily dvě třídy 8.B a 8.D 8. a 9.září 2022.

 Sraz u školy byl v 8:00, kde jsme předali vyplněné papíry a kontrolovali kola. Pak jsme se ještě rozdělili na dvě skupiny, závodní a průměrnou. Okolo deváté hodiny jsme vyjeli směrem na Maralák. Tam jsme si mohli koupit osvěžení nebo svačinu. Dále jsme jeli směrem na Martiňák lesní cestičkou, která byla moje nejoblíbenější trasa. Ke konci lesní cesty jsme se stavili u studánky, kde jsme si mohli chvilku odpočinout. Ještě před Martiňákem jsme jeli pár kilometrů po silnici. Martiňák byla asi nejnáročnější trasa, byla hodně hrbolatá a do kopce, ale když jsme konečně vyjeli nahoru, dali jsme si oběd a odpočívali. Po obědě jsme se vydali na Horní Bečvu do obchodu a koupili si něco na další den a pak jsme už jeli na ubytování. Po příjezdu jsme si rozdělili chatky a měli asi hodinu volna, protože jsme čekali na závodní skupinu, která jela cca 7 kilometrů navíc. Po večeři jsme šli hrát piškvorkový turnaj a v 10 byla večerka.

Následující den ráno byl budíček v půl osmé, potom jsme posnídali a uklidili chatku. Před odjezdem jsme se ještě fotili a okolo deváté vyjeli. První zastávka byl obchod a pak jsme pokračovali po cyklostezce až na Dolní Bečvu, kde jsme hráli míčové hry. Poté jsme dojeli do Rožnova na oběd v Gibon parku. Následovala Pindula, která byla hodně do kopce a celkem se táhla, dala většině zabrat. Dále jsme jeli lesem směrem do Trojanovic, kde jsme se stavili na „zmrzku“ a pak jeli ke škole si vyzvednout batohy a poté domů.

 

    Výlet jsem si moc užila a jsem ráda, že jsem jela, přestože se mi vůbec nechtělo. I když to bylo náročné, stálo to za to.

 

García Nieto Sofie, VIII.B

 

 

 

 

 

 

 

Les 29. dubna 2022 se celá škola zapojila do akce Den Země. Každý ročník měl zpracovat jiné téma. Sedmé ročníky dělaly projekty na téma "Les" pod odborným vedením paní učitelky Krygelové. Nejdříve šli žáci se svými TU a asistenty na vycházku kolem vody, kde sbírali rostliny, fotili a pak tyto přírodniny zapracovali do 3D lesa a na plakáty. 3D les

 

 

Lyžařský kurz

 

Lyžařský kurz začal v pondělí 24.1.2022 ráno. Museli jsme se všichni sejít v 7:30 před školou. Šli jsme společně s paní učitelkou Svobodovou do jídelny, kde jsme se otestovali a zároveň nám učitelé dali pokyn, jak se máme chovat na chatě. Po otestování jsme konečně odjeli směr Velké Karlovice. Cesta byla krátká, trvala asi hodinu. Když jsme dorazili do cíle, hned jsme si uvnitř v chatě odložili věci a šli jsme lyžovat. Družstva byla rozdělena na čtyři skupiny od pokročilých po začátečníky. Já jsem byl začátečník. Ze začátku jsme se učili základy, jak například nepadat, co nedělat, aby se nikdo nezranil. Když nám skončil první trénink, tak jsme všichni společně vyrazili na chatu, kde jsme si dali oběd a potom nám učitelé předali pokoje. Pokoj se mi moc líbil, bylo nás na něm dohromady sedm a všichni jsme se tam v pohodě vešli. Měli jsme chvilku i pro sebe, čas si vybalit věci a také si odpočinout. V 13:45 jsme museli být nachystaní v lyžárně, kde si nás vyzvedli učitelé a ve 14:00 jsme byli už na svahu. Tam jsme se naučili sjet alespoň malý úsek. V 16:00 nám skončil trénink a šli jsme zase na chatu. Hodinu jsme odpočívali a chystali se na večeři.  Po večeři nám učitelé řekli, jak bude fungovat denní program, kdy máme přijít na snídani a v kolik máme večerku. Také nám  promítali prezentaci o lyžování a potom jsme hráli hry, nebo nějaká třída šla ven. Jakmile skončil večerní program, byla večerka. Druhý den ráno jsme šli na snídani, která mi nejvíce chutnala, a opět jsme hned vyrazili lyžovat. Naučili jsme se sjet o něco větší svah a další techniku lyžování, za což jsem byl rád. Po celodenním programu jsme dostali výbornou večeři a opět jsme měli večerní program, který mě bavil. Hráli jsme různé hry, například „tichá pošta“ apod.  Další den jsme lyžovali jen dopoledne, protože jsme pak vyrazili odpoledne do obchodu, kde jsme si mohli nakoupit nějaké občerstvení. Předposlední den jsme šli na největší svah. Tam jsme se zase něco naučili a odpoledne proběhly závody.Skončil jsem na          3. místě. Poslední den se lyžovalo dopoledne, abychom se stihli sbalit.  Dali jsme si poslední oběd a mohli vyrazit domů.

Lyžovaní mě moc bavilo, konečně jsem se mohl naučit zase něco nového. Snad budu mít někdy možnost si to opět vyzkoušet.

 

Vojtěch Plesník

 

 

 

Ve vaření se daří i chutná...

 

 

aření

 

Pizza1 

 

 

 

Malá galerie fotek - jedna je ukázkou vaší práce ve VV a další dokazují kuchařské nadšení ve "vaření".

 

 

Malá galerie fotek - jedna je ukázkou vaší práce ve VV a další dokazují kuchařské nadšení ve "vaření".

1.9.2021

Ahoj v novém školním roce!!!

Milé holky a kluci, jsme na prahu nového školního roku. Je opět zvláštní, protože nikdo netušíme, co nám přinese. Přeji vám všem hlavně zdraví, klid a pohodu a největší mé přání je, abychom se potkávali všichni prezenčně ve škole. Moc akcí v šesté třídě nevyšlo, jednodenní výlet jsme si ale užili!

Podívejte se na pár fotek.

 

 

 

 

A jsme zase zpátky!!!

Po téměř pěti měsících se vracíme zpět do naší třídy, museli jsme nejdříve odstrojit vánoční stromek a smazat staré zápisy o tom, kdo byl služba před Vánocemi. Nejtěžší je zvyknout si 45 minut sedět v relativním klidu, nejít na záchod, nemoci jíst a neustále pít. Taky mobil čeká v kapse, anebo v batohu. Blíží se konec školního roku, tak doháníme učivo, píšeme testy a zvykáme si znovu se spoléhat na sebe a ne na opisování a pomoc internetu.

27.5.2021 jsme se fotili, společná fotka stojí 35 Kč a skupinka 25 Kč.

Tak jsme se připravovali.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Procházka v TV Tento zvláštní rok se blíží ke konci. Děti se po téměř dvouměsíční odmlce opět vrátily do školy. Výuka neprobíhá úplně standardně. V hodinách zpěvu se nezpívá, v tělocviku se necvičí. Pohyb na čerstvém vzduchu v TV, ale všem svědčí. Důkazem je tato fotka.

Adaptační kurz

 

Ve čtvrtek 10.9.2020 jsme šli hned ráno s paní třídní učitelkou do výtvarné výchovy. Čekala tam na nás školní psycholožka paní Kristýna Chylíková. Byla velice hodná a se všemi z nás se seznámila. Museli jsme ze třídy vynést na chodbu několik lavic a židle jsme si postavili do kruhu. Potom jsme hráli společenské a seznamovací hry a povídali jsme si. Na závěr této části proběhla formou dotazníku soutěž, jak znáte paní TU. V poledne jsme šli na oběd a pak vyrazili na výlet na Horečky. Procházka byla super, jenom počasí nám nevyšlo, začalo drobně pršet. Občerstvení jsme měli v hospodě U Janíka, kam jsme se chvíli před deštěm schovali. Pak jsme vyrazili dál k Rekovicím, kde nás paní učitelky rozdělily do skupin a hráli jsme různé hry jako např. z věcí a předmětů, které jsme našli nebo měli u sebe, jsme museli sestavit název známé písně. Na konci kurzu jsme došli k hotelu Bartoš a tam už nás paní učitelka poslala domů.

 

Adaptační kurz se mi moc líbil, jenom to počasí nám bohužel moc nevyšlo.

 

Vojta Plesník

 

Vítejte na prahu druhého stupně!

Milí šesťáci, právě otevíráte bránu studia na druhém stupni, spousta věcí bude nových, bude těžší učivo a samozřejmě ho bude více. S trochou píle, zodpovědnosti a dobrou náladou vše zvládnete. Držím palce a buďte zdraví!!!

Vaše nová třídní Jana Gurášová

 

 

 

Odpolední opékání a opět skoro všichni spolu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Bruslení na kluzišti

Akce v lednu


30.1. Pololetní vysvědčení
31.1. Pololetní prázdniny

 

 

 

Krásný celý nový rok 2020, hodně zdraví, štěstí a spokojenosti.

 

 

 

Výstava- Pásli ovce Valaši

V úterý 10. prosince jsme se byli podívat na betlémy v muzeu. Výstava byla jedinečná, shlédli jsme papírové, dřevěné, vyřezávané, korálkové, keramické betlémy a krásně jsme se navnadili na nadcházející Vánoce.

Mikuláš, čerti a andělé u nás ve třídě

 

 

 

 

Krásný podzim z naší třídy

 

 

Planetárium

V úterý 24. září se naše třída byla podívat v planetáriu v Ostravě- Krásné Pole. Vyjeli jsme ráno v 8 hodin a těšili se, co všechno uvidíme. Nejdříve jsme se nasvačili a v 10 hodin nám začal pořad v kopuli planetária o souhvězdích a pak jsme shlédli film o Sluneční soustavě.

Nakonec jsme si mohli prohlédnout interaktivní výstavu v budově planetária. Exkurze byla super a těšíme se, že se tam ještě určitě vrátíme.

 

  

Krásný a pohodový celý školní rok 2019-2020

 

 

 

Náš školní výlet- hrad Bouzov, Javoříčské jeskyně

 

 

 Akce červen

 

7.6.     Den města

15.6.    Dětský den

19.6.    Školní výlet

 

 

Akce květen

2.5    Ovoce do škol

16.5.  Ovoce do škol

29.5.  Fotografování tříd

30.5.  Ovoce do škol

 

 

Akce v dubnu

  4.4. malování na sklo- viz níže

  4.4. Ovoce do škol

16.4. Velikonoční tvoření 15-17 hodin

18.4. velikonoční prázdniny

30.4. Mobilní planetárium - vstupné- 70 Kč

 

Malování na sklo - akce pro žáky 1. - 5. roč. a jejich rodiče   - 4. duben 201 

Vážení rodiče, dne 4.4.2019 od 13.30 hod. pořádá školní družina a Klub rodičů akci:  

Malování na sklo

Přijďte si s dětmi vyzkoušet práci se sklem a staňte se na chvíli malými umělci. K dispozici budou různé druhy skleněných výřezů (obroušené), které si dítě zakoupí a hned namaluje dle svých představ. Klub rodičů přispívá na akci částkou 50,-Kč na dítě. K zakoupení je libovolný počet sklíček. Nejmenší cca 25 Kč (např. srdíčko asi 5 cm velké), střední cca 80 – 120 Kč velikost asi 10 cm (např. sluníčko), velké jako talíře a misky za zhruba 180Kč. Děti jsou schopny namalovat tak 3 – 5 sklíček v daném čase. Detaily naleznete na WEB stránkách školy – odkaz „AKTUALITY“. a na stránkách školní družiny. Bližší informace za školní družinu Vám poskytne paní učitelka A. Tomšejová. Rovněž kopie informací je taky pod odkazem Klubu Rodičů. Rozdělení dětí na malování bude následující: • 1 a 2. ročník maluje v čase od 13.30 hod. do 16.30 hod. • 3. až 5. ročník maluje v čase od 14.30 hod. do 16.30 hod.

V případě zájmu dětí se akce může lehce prodloužit. Poslední akce byla přibližně do 17:00 hodin. Akce „Malování na sklo“ proběhne v prostorách školní družiny a jídelny. Rozdělení termínů je nutné vzhledem k omezeným kapacitám učeben. Z tohoto důvodu jsou starší děti časově posunuty na 14:30 hod. Jídelna bude otevřená až od 14:30 (výdej obědů).

Prosíme, dodržujte časový harmonogram. Děti docházející do ŠD zůstávají ve školní družině, tak jak jsou běžně zvyklí (i ty starší). Hotová sklíčka musí zůstat v ŠD do druhého dne, z důvodu schnutí a tuhnutí barev. Všechna budou označena a pak dodána do tříd. Nezapomeňte si, prosím, vzít starší oblečení nebo zástěru, aby se děti neušpinily barvou. Na všechny se těšíme. Školní družina a Klub rodičů (Příloha: Celý leták vč. několika fotek z minulého roku, akce byla pořádána školní družinou:)

 

 

Akce v březnu

5. 3. od 13:15 recitační soutěže – školní kolo –  ve třídě 3.B.

7.3. ovoce do škol

21.3. Hudebně vzdělávací pořad Tajemství písniček je určen pro žáky 1. - 5. tříd.

Vstupné 60-,Kč bude hrazeno Klubem rodičů.

21.3. ovoce do škol

 

 

 

Naše výtvarka

 

 

 

 

 

 Akce- únor

1.2. -  pololetní prázdniny

6.2.- Záhuní má talent- vybraní žáci

7.2.- ovoce do škol

11.2.-  v 8:30 anglické divadlo Lazy goat - část platí Klub rodičů, zbytek 30 Kč rodiče

18.2.- 22.2.- lyžáček (pro přihlášené žáky)

21.1.- ovoce do škol

22.2.- školní kolo recitační soutěže

25.2.- 1.3. jarní prázdniny

 

 

Akce leden

8. 1.- 16:00 - 18:00 konzultace pro rodiče o prospěchu a chování

10.1.- ovoce do škol

16.1.-recitace básničky nejméně 4 sloky

22.1.- uzavření klasifikace

24.1.- ovoce do škol

24.1.- Anglický zpěváček

31.1.- vysvědčení- poslední 5. hodinu

1.2.- pololetní prázdniny

 

 

 

 

Přeji Vám krásné prožití vánočních svátků, hodně zdraví, štěstí a lásky v novém roce 2019!

 

 

 

Tichá noc

Ve čtvrtek 6. 12. se naše třída vypravila do muzea na vánoční program s názvem- Tichá noc.

Vyslechli jsme si povídání o tom, jak to o Vánocích vypadalo kdysi. Víte třeba, proč si hospodář maloval na trámy kolečka rozdělená na čtyři části nebo to, že svobodná děvčata házela kameny do řeky? Zeptejte se svých dětí, snad Vám odpovědí. Jinak děkuji řediteli muzea panu Martinu Trubačovi za nádherný pořad se zpíváním koled, vyprávěním a nakonec jsme si také vymalovali vánočního kapříka z papíru.

 

 

 

 

 

Výstava a tvůrčí dílna Lucie Seifertové

 

  Ve středu 7. listopadu se naše třída účastnila tvořivé dílny spisovatelky a výtvarnice paní Lucie Seifertové. Dílna žáky velmi zaujala, nejdříve nám paní Seifertová povídala o začátcích svého malování a psaní, pak nám ukázala své krásné knihy- většinou se týkaly dějin našeho národa. Potom si každý vyrobil obrázky ve formátu 3D. Moc děkujeme, paní Seifertová!

 

 

 

LISTOPAD

Podzimní sběr papíru   -   úterý 6.11.       14.00 - 15.30 hodin

                                        středa 7.11.        7.30 - 7.50 h, 14.00 - 15.30 hodin

 7. 11. Výstava a tvůrčí dílna Lucie Seifertové - vstupné 50 Kč

12. 11. Knihovnická lekce v Městké knihovně Frenštát p. R.

od 28. 11.- každou středu v rámci hodin TV- 10 lekcí plaveckého výcviku, cena výcviku je

730,- Kč (na plavecký výcvik přispívají  zdravotní pojišťovny)

 

ŘÍJEN

čtvrtek 25.10. - vánoční focení, pro zájemce, cena sady 185,- Kč

 

29. - 30. 10. - podzimní prázdniny

 

 

 

Co nás ještě čeká v září

25.9.     Třídní schůzky v 16:30 h. 

             informace k elektronické žákovské knížce a přístupová hesla pro rodiče 

             17:15 hodin plenární schůze Klubu rodičů

 

27.9.     Výukový program Dravci - ukázka dravců ( 50,.Kč / žák )

 

28.9.      Státní svátek

 

 

 

Vítejte, čtvrťáci!

 

 

Tak nám začal nový školní rok 2018-2019.Doufám, že jste si doibře odpočinuli, ať se můžeme vrhnout opět do učení.

Začínáme v pondělí-3. 9., ještě v úterý budeme jen spolu, rozdáme si učebnice, pracovní sešity a napíšeme si nový rozvrh hodin. Od středy se už učíme podle rozvrhu, máme každý den 5 vyučovacích hodin, konec vyučování je ve 12,35.Nezapomeňte si koupit potřebné pomůcky,popř.dokoupit sešity. Tak ještě jednou- škole zdar!

 

 

 

 

6.4. Anglické divadlo v budově kina, vstupné je 60,-Kč

 

 

Velikonoce v muzeu

 

Dne 19. března jsme se šli podívat do našeho muzea na besedu o symbolech- znacích Velikonoc. Ředitel muzea pan Martin Trubač nám opět krásně přiblížil období velikonočních svátků a prozradil nám proč patří k symbolům Velikonoc zajíček, kočičky, vajíčka.

Nakonec jsme si vytvořili ptáčka z papíru, kterého jsme si vzali domů. Moc děkujeme za hezkou besedu.

 

 

 

 

13.3. Záhuňský slavíček-soutěž ve zpěvu

16.3. Cvrček- matematická soutěž

19. 3. Symboly Velikonoc

27.3. Den otevřených dveří, odpoledne Velikonoční tvoření- od 15 hodin

 

 

 Akce leden, únor

- pololetní práce z matematiky a českého jazyka
 
22.1. Anglický zpěváček
23.1.třídní kolo v recitaci
31.1.pololetní vysvědčení
2.2. pololetní prázdniny
8.2  školní kolo v recitaci
14.2. den sv. Valentýna 

12.2.-16.2. pro přihlášené žáky- lyžáček

 

Každý pátek budeme chodit bruslit na kluziště, děti budou potřebovat teplé oblečení, rukavice, čepice, popř. přilbu, vstupné je 15.-Kč. 

 

 

Půjdem spolu do Betléma

Ve středu 6.12. jsme opět zavítali do Muzea ve Frenštátě pod Radhoštěm. Čekal na nás vánoční program s názvem- Půjdem spolu do Betléma. Kromě krásného povídání o narození Ježíška, shlédnutí betlémů v muzeu, jsme si nakonec vyrobili papírový betlém, který jsme si odnesli do školy a aby nám šla práce pěkně od ruky, dostali jsme ještě malé pohoštění. Děkuji Martinu Trubačovi- řediteli Muzea ve Frenštátě a jeho spolupracovníkům za nádherný program.

Rovněž děkujeme Klubu rodičů naší školy za zaplacení vstupného ve výši 30 korun.

 

Akce v prosinci

1.12.- poslední lekce plaveckého výcviku, rozdání plaveckých vysvědčení

2.12.- Den otevřených dveří- bližší informace na letáčku, který pošlu po dětech

11. 12.- Vánoce na dědině- návštěva skanzenu v Rožnově p.R. (vánoční zvyky a tradice), vstupné ve výši 40,-Kč platí Klub rodičů, autobus si hradí žáci- asi 35,-Kč

12. 12.- Vánoční tvoření- od 15- 17 hodin, přijďte si s dětmi vyrobit vánoční ozdoby, dekorace, přáníčka aj.

 

 

Konzultace

Nezapomeňte, že konzultace o prospěchu a chování za 1. čtvrtletí proběhnou 14.11. od 16 do 18 hodin

Beseda o historii našeho města

V pátek 6. října jsme v rámci prvouky navštívili Muzeum ve Frenštátě, abychom se dozvěděli více o minulosti našeho města. Víte, kde například stála první radnice ve městě, kde se konaly popravy? Zeptejte se svých dětí- měly by si to pamatovat.

 

 

 

Náš plavecký výcvik

 

Od 15. září chodíme plavat na bazén a co všechno se učíme, vidíte na fotkách.

Moc nás plavání baví.

 

 

 

 

 

 

 

 Co nás čeká v říjnu

6.10.- beseda Paměť města, v muzeu (k učivu prvouky), cena 30,-Kč

6.10.- focení na bazéně- pro zájemce

26.-27. 10.- podzimní prázdniny

 

 Co nás čeká v září

 Od 15. 9.- plavecký výcvik (10 lekcí, výcvik se neplatí, konec- 8. 12.)

 Od 18. 9.- 24.9.- projekt Děti v pohybu, sbírání zelených stop

 19. 9.- třídní schůzka v naší třídě v 16,30

 

 Vítejte, třeťáčci!

Začíná nový školní rok a já vás všechny vítám ve třetí třídě.

Jmenuji se Milena Kupčáková a budu vás učit  skoro všechny předměty- český jazyk, matematiku, prvouku, výtvarnou a tělesnou výchovu. Anglický jazyk bude vyučovat paní učitelka Yvona Plasgurová, pracovní činnosti paní učitelka Jana Kuběnová a hudební výchovu paní učitelka Radka Bražinová.

Na všechny ve třídě jsem se už moc těšila a doufám, že vy všichni taky, ikdyž o prázdninách bylo skvěle.

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VÍTEJTE V 2.B

ČERVEN

pátek 2.6. - Den dětí s kouzelníkem

pátek 9.6. - Den města

středa 21.6. - školní výlet, Starý Jičín

pátek 23.6. - Škola naruby (poslední lekce v knihovně)

poslední týden - návštěva Replay (odměna za 3. místo ve sběrové akci)

středa 28.6. - rozloučení s 2.třídou + opékání špekáčků, 17.00 h na školním hřišti s rodiči

pátek 30.6. - rozdávání vysvědčení

 

ČERVENEC + SRPEN = PRÁZDNINY

                                                                              

 Náš čtenářovník

Všechny tyto knihy přečetly děti během celého roku. Jsou to šikulové.

 

 

 

Školní výlet - hrad Starý Jičín

Ve středu 21.6. jsme si vyšlápli na hrad Starý Jičín, kde jsme se seznámili s dobovými zbraněmi, původem hradu, jeho opravami a nakoupili jsme si dárky. Výlet se nám moc líbil.

 

 

Měsíc náborů - akce na fotbalovém hřišti

 

Kouzelník - Den dětí

            

 

 KVĚTEN

úterý 2.5. - Hasík, beseda s pracovníky hasičského sboru Nový Jičín (1.hodina)

pátek 5.5. - focení tříd

pátek 19.5. - Škola naruby (lekce v knihovně)

pátek 19.5. - výstava Z.Milera - Krteček  - foto z výstavy najdete v galerii obrázků

 

 

 

DUBEN 

pondělí 3.4. - Vynášení Mařeny (11.00 hodin u řeky Lomná)

pátek 7.4. - Neseme Mařenu (velikonoční program v muzeu, 30,-Kč)

úterý 11.4. -třídní schůzky 16.00 - 17.45 hodin

13.4. - 17.4. - Velikonoční prázdniny

21.4. - Škola naruby (lekce v městské knihovně)

24.4. - 28.4. - sběrová akce (čas bude upřesněn)