I. C . . . . Mgr. Jitka Skřečková

 

Vítejte v  

 

Milí prvňáčci, 

vítejte ve škole. Společně se naučíme číst, psát a počítat. Budeme hrát různé hry, kreslit, zpívat a naučíme se i anglická slovíčka.Přeji vám hodně úspěchů v učení a spoustu nových kamarádů.

Vaše paní učitelka Jitka Skřečková

 

 

 

            To jsme my, žáci 1.C. 

                          

 

Halloween

 Ve spolupráci s deváťáky jsme si připomněli Halloween. Zahráli jsme si dýňové pexeso, skládali jsme dýně, na lžičce nosili oko, házeli do duchů a dokonce i dělali pokusy. Naše 9.C to měla vše perfektně připraveno a my jim za to moc děkujeme. Byly to suprové dvě hodiny. Deváťáci, díky!

 

 

  

  

 

 

Dravci

Tak  jsme se dočkali. Ukázka dravců proběhla v náhradním termínu již za pěkného počasí. Moc se nám to líbilo. Ptáci byli nádherní.

   

Běhací diktát

V hodinách českého jazyka čteme, píšeme, ale i běháme za písmenky. Dnes jsme hledali a psali písmenka, která již umíme napsat. Všichni jsme to zvládli na 1*.

 

  

 

Hravá hudebka

 

S paní učitelkou Zitou Kučovou se učíme nejen nové písničky, ale i hrajeme na hudební nástroje, tancujeme a jinak se hýbeme.

 

 

Plaveme

Od prvního školního týdne necvičíme, ale máme plavecký výcvik. Hned na začátku první lekce jsme plavali ve velkém bazénu. Někteří se báli, ale nakonec to všichni zvládli. A takhle nám to krásně plave.

  

 Lekce v městské knihovně

Ve čtvrtek 22. 9. jsme navštívili dětské oddělení městské knihovny, kde nám paní knihovnice Martina Vroblová přečetla několik knížek. Ano, byly to opravdu tři knížky a příběhy se nám moc líbily. Na konci návštěvy jsme si mohli na chvilku půjčit a prohlédnout knihy dle vlastního výběru. Už se těšíme na říjnové čtení a nové příběhy.