Stravování
G Suite
Zápis do 1. tříd
Bakaláři
Kontakty
ZŠ a MŠ Frenštát pod Radhoštěm, Záhuní 408
ZŠ Záhuní
MŠ Dolní
MŠ Školská
Menu
Aktuality
Základní údaje
O nás
Úřední deska
Zprávy ČSI
Výroční zprávy
Výběrová řízení
Evaluace
Dokumenty ke stažení
Povinné informace o subjektu
Náš tým
Vedení školy
Pedagogové
Správní zaměstnanci
Náš program
Vzdělávací program
Rozvrh hodin
Školní řády a směrnice
Výukové materiály
Aktivity školy
Školní akce
Zájmové kroužky
Aktivity žáků
Žákovská samospráva
Školní časopis
Úspěchy žáků
Programy a projekty
Obědy zdarma
Šablony 2
Šablony 3
Les ve škole
Tonda Obal
Ovoce do škol
Veselá škola
GRV
EU peníze školám
Škola na zelenou
Národní plán obnovy
Doučování
Digitalizace
OP JAK
Sponzoři
Předškoláci
Informace pro předškoláky
Veselá škola
Třídy
I. A . . . . Mgr. Renáta Lubojacká
I. B . . . . Mgr. Miroslava Dedková
II. A . . . . Mgr. Martina Zemanová
II. B . . . . Mgr. Monika Bialková
II. C . . . . Mgr. Jitka Skřečková
III.A . . . Mgr. Yvona Plasgurová
III.B . . . . Mgr. Dagmar Hladká
III. C . . . .Mgr. Pavla Demeterová
IV. A. . . . Mgr. Bára Golová
IV. B . . . Mgr. Blanka Křenková Saletová
IV. C . . . Ing. Renáta Šišková
V.A. . . . Mgr. Kateřina Juříčková
V.B . . . Mgr. Radka Bražinová
VI.A . . . .Mgr. Michaela Veličková
VI.B . . .Mgr.Kateřina Chalupová
VI. C . . . Mgr. Jana Bártová
VI. D . . . Mgr. Alena Stieborská
VII.A . . . . Mgr. Martin Blažek
VII.B . . . . Mgr. Michaela Zemanová
VII. C . . . Mgr. Lenka Střalková
VIII. A . . . . Mgr. David Hýl
VIII. B . . . . Mgr. Milan Hanzelka
VIII.C . . . Mgr. Kamila Adamčíková
IX. A . . . . .Mgr. Zita Kučová
IX. B . . . . . Mgr. Jana Gurášová
IX. C . . . . Mgr. Markéta Rárová
IX.D . . . . Mgr. Petra Fišerová
Poradenství
Kariérní poradenství
Školní prevence
Školní psycholog
Školní družina
Školní jídelna
Školská rada
Fotogalerie
Kontakty
Různé
Ztráty a nálezy
Výukové materiály
Zajímavé odkazy
Kalendář akcí
05/2024
«
»
Po
Út
St
Čt
Pá
So
Ne
1
Státní svátek »
2
Ovoce a mléko - 1.stupeň »
3
Plavecký výcvik - 2.B »
4
5
6
Plavecký výcvik - 1.A, 1.B »
7
8
Státní svátek »
9
10
Plavecký výcvik - 2.B »
11
12
13
Plavecký výcvik - 1.A, 1.B »
14
15
Plavecký výcvik - 2.B »
Mladý cyklista pro 4.C-dopravní hřiště »
16
Mladý cyklista pro 4.A-doprav.hřiště »
17
Mladý cyklista pro 4.B-doprav.hřiště »
18
19
20
Plavecký výcvik - 1.A, 1.B »
21
22
23
24
Plavecký výcvik - 2.B »
25
26
27
Plavecký výcvik - 1.A, 1.B »
28
29
30
31
Plavecký výcvik - 2.B »
Aktivity školy
>
Programy a projekty
Ředitelské volno - 18. 11.2022
Vánoční jarmark - 16.11.2022
Konzultace o prospěchu a chování žáků - 15.11.2022
... proběhnou ve škole mezi 16:00 -18:00 hodinou.
Vychází nový listopadový Kalamář - 15.11.2022
Příspěvky do Klubu rodičů - do 4.11. 2022
Podzimní sběr starého papíru - 8. a 9. listopadu 2022
Nabídka vzděl. akce: Domácí příprava žáků s SPU - 13.10.2022
Nabídka zájmových kroužků 2022/23
Třídní schůzky - 20.9.2022
Organizace vyučování v prvních školních dnech - 1.9.2022
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18